Про санаторій

Бальнеологічний санаторій-профілакторій «Березовий гай» Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого – сучасна здравниця України, перлина Слобожанського краю, який володіє потужною лікувально-діагностичною базою та кваліфікованим медичним персоналом, що дозволяє знайти свій індивідуальний підхід до кожного відпочиваючого. Санаторію наданий вищий рівень акредитації.

Санаторій знаходиться в лісопарковій зоні, яка славиться не тільки своєю красою, а й багата на цілющі джерела. Основним лікувальним засобом є унікальна маломінералізована мінеральна вода «Березівська» з підвищеним вмістом органічних речовин.

Основу здравниці складають висококваліфіковані лікарі, професійний обслуговуючий персонал та унікальні природні лікувальні фактори (мінеральні води, клімат і природа).

Санаторій-профілакторій успішно спеціалізується на лікуванні хронічних захворювань шлунку і кишечника, печінки, підшлункової залози та інших захворювань шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи.

У корпусі санаторію-профілакторію розташовані сучасне лікувальне обладнання, кабінети фізіо-, фіто-, спелео-, озоно-, лазеро-, магніто-, пресотерапії, інгаляцій, парафінолікування,  біоптрон, дарсанвалізації та ін.

Санаторій-профілакторій «Березовий гай» відкриває свої двері для всіх бажаючих.